Do it Best
Do it 5-1/2 In. Chrome Bathtub Spout with Diverter
SKU: 15083
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
1/2" F.I.P. inlet for long pipe nipple. Maximum 4-1/8" nipple length. Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326405216 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 7.60" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Finish | Chrome |
| Diverter | Yes |
| Material | Zinc |
| Spout Reach (In.) | 5-1/2 |