Do it Best
Do it Two-Hole Chrome Bath Drain Face Plate
SKU: 9238551
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$12.49
Features
Specifications
Blank face. Universal fit. Includes screws. Carded.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326412269 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Screws | Two-Hole |
| Finish | Chrome |
| Material | Metal |