Plumb Pak
PP826-22 Waste Shoe Washer, 1-1/2 in Dia, Rubber, For: 1-1/2 in Bath Waste Strainer
SKU: PP82622
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.69
Features
Specifications
Washer for 1-1/2 in bath waste strainer.
- 4-1/4 in in height X 3-1/2 in in Width
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224014393 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | PP826-22 |
| Diameter | 1-1/2 in |
| Material | Rubber |
| Suitable for | 1-1/2 in Bath Waste Strainer |