Plumb Pak
Do it Best 2 In. Dome Cover Tub Drain Strainer with Chrome Finish
SKU: 1068949
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
2" O.D. strainer dome cover with screw for triplever bath drain. 2" screw.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224014416 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | PP826-64 |
| Size | 2 In. |
| Material | Metal |
| Finish | Chrome |