Plumb Pak
Plastic Seat Hinge (White)
SKU: 1897297
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.29
Features
Specifications
White with rust proof bolts, nuts, and wood screws.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224835363 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I5 |
| Package Length (in) | 10.40" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | PP835-36 |
| Color | White |
| Includes | Bolts Nuts and Wood Screws |
| Material | Plastic |