Do it Best
1-1/4 In. Black Lavatory Drain Gasket
SKU: 7010507
| Location: Aisle 07, Section H4
$3.69
3 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
For lavatory drain assembly. 1-1/4".
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326402376 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H4 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Size | 1-1/4 In. |
| Finish | Black |
| For Use With | Lavatory Drain |