Do it Best
Do it For Side-Mounted Chrome Tank Lever with Alloy Arm
SKU: 473316
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.79
Features
Specifications
Chrome-plated handle, alloy arm, plastic threads and nut. For side-mounted toilet tanks. 1 per package.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326412917 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I3 |
| Package Length (in) | 11.80" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Finish | Chrome |
| Material | Metal |