Plumb Pak
Plastic Seat Bumper Set (2pk)
SKU: PP83641
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.79
Features
Specifications
Plumb Pak Seat Bumper Set, Plastic, Includes: (2) Round and (2) Rectangular Bumper
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224733911 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I5 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | PP836-41 |
| Includes | (2) Round and (2) Rectangular Bumper |
| Material | Plastic |