Best Garden
3/4 In. MHT x 1/2 In FPT Brass Non-Swivel Hose Connector
SKU: 2126
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
Assorted 3/4 In. Female Hose Thread or 3/4 In. Male Hose Thread non-swivel hose connectors. Solid brass construction.
| Brand | Best Garden |
|---|---|
| UPC | 009326712024 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section N4 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Connection Size | 3/4 In. MHT x 1/2 In. FPT |
| Material | Brass |