Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 1-1/4 In. Chrome Zinc Slip Joint Nut and Washer
SKU: PP85510
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Connects 1-1/4" O.D. tube to 1-1/2" O.D. Chrome.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 009326413051 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Size | 1-1/2 In. x 1-1/4 In. |
| Finish | Chrome |
| Material | Zinc |