Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 1-1/2 In. Die-Cast Slip Joint Nut and Washer
SKU: 3418142
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.49
Features
Specifications
Chrome-plated die-cast nut with poly washer. 1 set per bag.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224855118 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | PP855-11 |
| Size | 1-1/2 In. x 1-1/2 In. |
| Finish | Chrome-Plated |
| Material | Die-Cast |