Plumb Pak
Plumb Pak PP855-15 Tailpiece Washer, Beveled, 1-1/2 in, Polyethylene, For: Plastic Drainage Systems
SKU: 6755649
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.59
Features
Specifications
Plumb Pak Tailpiece Washer, Beveled, 1-1/2 in, Polyethylene, Suitable for: Plastic Drainage Systems
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224855156 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | PP855-15 |
| Length_UOM | in |
| Size | 1-1/2 in |
| Suitable for | Plastic Drainage Systems |
| Type | Beveled |