Plumb Pak
Do it Best 1-1/2 In. x 1-1/2 In. Clear Poly Slip Joint Washer (2-Pack)
SKU: 4205472
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.49
Features
Specifications
Stops leaks in plastic slip-joint nuts. 2 per card.
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224855194 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | PP855-19 |
| Size | 1-1/2 In. x 1-1/2 In. |
| Color | Clear |
| Material | Poly |