Do it Best 25 Ft. x 1/4 In. Poly Tubing Ice Maker Installation Kit
SKU: 8941502
| Location: Aisle 06, Section H5
$17.99
8 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
Contains 25' poly tubing and necessary fittings, shutoff valve, and saddle valve. Manufactured to include no more than 0.25% weighted average lead content on wetted surfaces.
| UPC | 755022041509 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H5 |
| Package Length (in) | 6.80" |
| Package Width (in) | 6.00" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Length | 25 Ft. |
| Diameter | 1/4 In. OD |
| Material | Poly |