Plumb Pak
Plumb Pak PP855-35 Tailpiece Washer, 1-1/4 in, Polyethylene, White, For: Plastic Drainage Systems
SKU: 2518520
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.09
Features
Specifications
Plumb Pak Tailpiece Washer, Size: 1-1/4 in, Polyethylene, White, Suitable for: Plastic Drainage Systems
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510013276 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | PP855-35 |
| Color | White |
| Material | Polyethylene |
| Size | 1-1/4 in |
| Suitable for | Plastic Drainage Systems |