Plumb Pak
Plumb Pak PP855-9 Series Slip Nut, Specifications: 1-1/4 x 1-1/4 in, Metal
SKU: 9672718
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Plumb Pak Slip Nut, Specifications: 1-1/4 x 1-1/4 in, Metal
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510012934 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | PP855-9 |
| Material | Metal |
| Specifications | 1-1/4 x 1-1/4 in |