Plumb Pak
PP857-2 Floor and Ceiling Plate, 3-1/2 in OD, For: 3/8 in IPS Pipes, Chrome
SKU: PP8572
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.49
Features
Specifications
Plumb Pak Floor and Ceiling Plate, 3-1/2 in Dia Outside, Suitable for: 3/8 in IPS Pipes, Finish/Color: Chrome, Ceiling, Floor Mounting
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224014829 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H5 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | PP857-2 |
| Finish/Color | Chrome |
| Mounting Type | Ceiling Floor |
| Outside Diameter | 3-1/2 in |
| Suitable for | 3/8 in IPS Pipes |