Plumb Pak
PP857-9 Flange, 3 in Dia, Plastic, Chrome Plated, For: 1-1/2 in Iron Pipe
SKU: 231405
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.99
Features
Specifications
Plumb Pak Flange, Shallow, Plastic, Chrome Plated, 3 in Dia, Suitable for: 1-1/2 in Iron Pipe
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224047896 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H5 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 4.80" |
| Package Height (in) | 4.80" |
| Manufacturer Part Number | PP857-9 |
| Diameter | 3 |
| Finish | Chrome Plated |
| Material | Plastic |
| Suitable for | 1-1/2 in Iron Pipe |
| Type | Shallow |