Danco
Do it Best 1-1/2 In. x 12 In. Chrome Plated Tailpiece
SKU: 1204403
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$13.49
Features
Specifications
Sink tailpiece, 22-gauge chrome finish.
| Brand | Danco |
|---|---|
| UPC | 046224017240 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 14.40" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | PP9-12CP |
| Size | 1-1/2 In. x 12 In. |
| Finish | Chrome |
| Material | Brass |
| Gauge | 22 ga |
| Type | Flange |