Plumb Pak
Plumb Pak PP930W Center Outlet, 1-1/2 in, Slip, Plastic, White
SKU: 7331440
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.99
Features
Specifications
C to C with baffle tee.
- 8.62 in height X 19.75 in width
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224009306 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H5 |
| Package Length (in) | 19.80" |
| Package Width (in) | 8.40" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | PP930W |
| Color | White |
| Connection Type | Slip |
| Includes | (2) Rubber Washers (6) Washers and (6) Wing Nuts |
| Material | Plastic |
| Nominal Size | 1-1/2 in |