Plumb Pak
PP947W Floor Tube, 1-1/4 in, Plastic
SKU: PP947W
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.49
Features
Specifications
Plumb Pak Floor Tube, Nominal Size: 1-1/4 in, Plastic
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224048091 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 16.00" |
| Package Height (in) | 24.00" |
| Manufacturer Part Number | PP947W |
| Length_UOM | in |
| Nominal Size | 1-1/4 in |