Do it Best
1-1/2 In. x 1-1/2 In. White Plastic Slip Joint Nut
SKU: 4991915
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.19
Features
Specifications
Slip-joint nut plastic.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 717510013214 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Size | 1-1/2 In. x 1-1/2 In. |
| Finish | White |
| Material | Plastic |