Do it Best
1-1/4 In. x 1-1/2 In. Clear Poly Slip Joint Washer (2-Pack)
SKU: PP965
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.69
Features
Specifications
Allows 1-1/4" O.D. tube to be used with 1-1/2" O.D. tube slip-joint connection. 2 per card.
| Brand | Do it Best |
|---|---|
| UPC | 009326412986 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Size | 1-1/4 In. x 1-1/2 In. |
| Color | Clear |
| Material | Poly |