Plumb Pak
PP966 Faucet Washer, 1-1/4 in ID x 1-1/2 in OD Dia, Rubber, For: Plastic Drainage Systems
SKU: 3768843
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.49
Features
Specifications
Plumb Pak Faucet Washer, Slip-Joint Connection, 1-1/4 in ID x 1-1/2 in OD Dia, Rubber, White, Suitable for: Plastic Drainage Systems
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 046224009665 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section H6 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | PP966 |
| Color | White |
| Connection Type | Slip-Joint |
| Diameter | 1-1/4 in ID x 1-1/2 in OD |
| Material | Rubber |
| Suitable for | Plastic Drainage Systems |