Plumb Pak
PP99PC Bath Flange, 3-3/4 in OD, For: 5/8 in Pipes, Copper, Chrome
SKU: E06375R1
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Plumb Pak Bath Flange, 3-3/4 in Dia Outside, Suitable for: 5/8 in Pipes, Copper, Finish/Color: Chrome
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510095661 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H4 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | PP99PC |
| Finish/Color | Chrome |
| Material | Copper |
| Outside Diameter | 3-3/4 in |
| Suitable for | 5/8 in Pipes |