Plumb Pak
PP99WH Bath Flange, Plastic, White
SKU: PP99WH
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.39
Features
Specifications
Plumb Pak Bath Flange, Plastic, Finish/Color: White
| Brand | Plumb Pak |
|---|---|
| UPC | 717510011289 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section H4 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 3.40" |
| Manufacturer Part Number | PP99WH |
| Finish/Color | White |
| Material | Plastic |