Features
Specifications
Plumb-Rite® 400GP setter, 400 g / 14 oz. quick-stabilizing bob, hammer plate
- All-in-one plumb alignment and centering tool
- Self-retracting line
- Elastomer-wrapped heavy-duty case
- Reinforced setting pin head
- 14 oz / 400 g quick-stabilizing bob
| Brand | TAJIMA TOOL |
|---|---|
| UPC | 049296056384 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section H5 |
| Package Length (in) | 11.00" |
| Package Width (in) | 6.00" |
| Package Height (in) | 6.00" |
| Manufacturer Part Number | PZB-400GP |
| Country of Origin | China |