Features
Specifications
Plumb-Rite® Quick-Stabilizing Bob, 14 oz.
- Quick-stabilizing bobs (within 6 seconds)
- Chrome-plated to resist rust and corrosion
- Embedded side bumpers protect both the bob and work surfaces
| Brand | TAJIMA TOOL |
|---|---|
| UPC | 049296054250 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section H5 |
| Package Length (in) | 6.14" |
| Package Width (in) | 1.63" |
| Package Height (in) | 1.63" |
| Manufacturer Part Number | PQB400 |
| Country of Origin | China |