Merrill
E-5000 Series Frost Proof Yard Hydrant Female Thread Plunger
SKU: MC115
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.29
Features
Specifications
Plunger, E-5000 Series Frost Proof Yard Hydrant, Female Thread
| Brand | Merrill |
|---|---|
| UPC | 642367009748 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section H6 |
| Package Length (in) | 8.60" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | C-115 |
| For Use with | E-5000 Series Frost Proof Yard Hydrant |
| Specifications | Female Thread |