Merrill
C-1000 Series Yard Hydrant Female Thread Brass/Rubber Plunger
SKU: MA115
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.29
Features
Specifications
Plunger, C-1000 Series Yard Hydrant, Female Thread, Brass/Rubber
| Brand | Merrill |
|---|---|
| UPC | 642367113735 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section H6 |
| Package Length (in) | 0.80" |
| Package Width (in) | 0.80" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | A115 |
| For Use with | C-1000 Series Yard Hydrant |
| Specifications | Female Thread |
| Material | Brass/Rubber |