Features
Specifications
Plunger Seal Kit, Series: Power Line, Buna-N
| Brand | Hypro |
|---|---|
| UPC | 734943157100 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section X1 |
| Package Length (in) | 9.00" |
| Package Width (in) | 5.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 3430-0492 |
| Series | Power Line |
| Material | Buna-N |