Marson
3/32 - 1/4 in Pneumatic Rivet Tool
SKU: 79060
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$269.99
Features
Specifications
Pneumatic Rivet Tool, 3/32 - 1/4 in Rivet Diameter, Steel Housing, Includes: 1/4 in Nosepiece
| Brand | Marson |
|---|---|
| UPC | 051593790601 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 14.20" |
| Package Width (in) | 8.40" |
| Package Height (in) | 3.80" |
| Manufacturer Part Number | M79060 |
| Rivet Diameter | 3/32 - 1/4 in |
| Housing Material | Steel |
| Includes | 1/4 in Nosepiece |