ProSource
P.O. Plug Wrench
SKU: G22157
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.79
Features
Specifications
P.O. Plug Wrench
- Holds pop-up plugs and basket strainers
| Brand | ProSource |
|---|---|
| UPC | 671451455505 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section H4 |
| Package Length (in) | 10.80" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 4555 |
| Consumer Package Weight | 0.5 lb |
| Quantity | 10 EA |
| Minimum Order Quantity | 1 EA |
| Product Type | Home Improvement & Commercial Supplies - Plumbing Accessories |
| Upc | 671451455505 |
| Prop 65 Warning | Y |
| Length | 0.92 |
| Width | 0.38 |
| Height | 0.08 |