SMB
Plastic Superflow Valve Bowl
SKU: AU82PSF
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$72.99
Features
Specifications
Bowl, Plastic, For Use With: Superflow Valve
| Brand | SMB |
|---|---|
| UPC | 774996042848 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section X1 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 10.20" |
| Package Height (in) | 10.20" |
| Manufacturer Part Number | AU82P-SF |
| Material | Plastic |
| Suitable For Use with | Superflow Valve |