SMB
Plastic Super Flow Round Water Bowl
SKU: RP02
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$69.99
Features
Specifications
Water Bowl, Super Flow Round, Plastic
| Brand | SMB |
|---|---|
| UPC | 774996047515 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section X1 |
| Package Length (in) | 10.40" |
| Package Width (in) | 5.80" |
| Package Height (in) | 10.60" |
| Manufacturer Part Number | RP-02 |
| Type | Super Flow Round |
| Material | Plastic |