VALLEY INDUSTRIES
11/16 in FPS Poly Nozzle Retaining Nut
SKU: 3B12
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$0.29
Features
Specifications
Nozzle Retaining Nut, 11/16 in Nominal, FPS, Polypropylene
| Brand | VALLEY INDUSTRIES |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T5 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 3B12 |
| Nominal Size | 11/16 in |
| Connection Type | FPS |
| Material | Polypropylene |