SMB
5 lpm at 40 psi Specifications Water Bowl Valve
SKU: F8053
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$18.99
Features
Specifications
Water Bowl Valve, 5 lpm at 40 psi
| Brand | SMB |
|---|---|
| UPC | 774996008837 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section S7 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | FCD53 |
| Specifications | 5 lpm at 40 psi |