Carlon
4 in Male 2.865 in Terminal Adapter
SKU: TMA4
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.49
Features
Specifications
Terminal Adapter, 4 in, Male, 2.865 in Length
| Brand | Carlon |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section C2 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 4.60" |
| Trade Size | 4 in |
| Connection Type | Male |
| Length | 2.865 in |