Features
Specifications
Connect pipe at a 90 degree angle from the run and maintain a secure connection with this Tees gasketed ends.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 622454797574 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I1 |
| Package Length (in) | 23.10" |
| Package Width (in) | 15.60" |
| Package Height (in) | 20.30" |
| Manufacturer Part Number | 443104 |
| Size | 4" |
| Material | PVC |