Features
Specifications
PVC fittings come in a wide range of sizes and fitting types.
| Brand | Boshart Industries |
|---|---|
| UPC | 777808358311 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section I6 |
| Package Length (in) | 0.80" |
| Package Width (in) | 0.80" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Manufacturer Part Number | 838-101 |
| Country of Origin | United States |