Features
Specifications
Cap off the end of your sewer piping system with our injection-molded PVC gasketed cap.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 622454798960 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I1 |
| Package Length (in) | 15.90" |
| Package Width (in) | 12.00" |
| Package Height (in) | 20.90" |
| Manufacturer Part Number | 443959 |
| SIze | 4" |
| Material | PVC |