Features
Specifications
Cap off the end of your sewer piping system with our injection-molded PVC gasketed cap.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 622454799097 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I1 |
| Package Length (in) | 23.40" |
| Package Width (in) | 13.30" |
| Package Height (in) | 14.50" |
| Manufacturer Part Number | 443988 |
| SIze | 6" |
| Material | PVC |