United Pipe & Steel
4 in 30 in SCH 20 Pipe
SKU: SD4SX30
| Location: Aisle 02, Section I5
$8.29
29 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
Pipe, 4 in Outside Diameter, 30 in Length, SCH 20, PVC
| Brand | United Pipe & Steel |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I5 |
| Package Length (in) | 4.75" |
| Package Width (in) | 30.00" |
| Package Height (in) | 4.25" |
| Outside Diameter | 4 in |
| Length | 30 in |
| Schedule Rating | SCH 20 |
| Material | PVC |