COME-T
3/8 in Quick Connect Gauge Adapter
SKU: 8102033200
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Gauge Adapter, 3/8 in, Quick Connect
| Brand | COME-T |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section T6 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 8102.0332.00 |
| Connection Size | 3/8 in |
| Connection Type | Quick Connect |