Features
Specifications
QJ Cap for Ceramic Disc/Core, Black
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T5 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | CP26277-1-NY |
| Material | Nylon |
| Color | Yellow |