Features
Specifications
Hardi Nozzle Body Cap, Black
- For use with: TJ60, AI, AIUB, AITT, TTI, AIXR, & SJ3 TeeJet sprayer tips
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T6 |
| Package Length (in) | 2.40" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 21398H-1-CELR |
| Material | EPDM |
| Color | Black |