Features
Specifications
1-1/2" SS QJ Nozzle Body Assembly Boom Clamp, Round
- Stainless steel vari-space boom clamp for QJ nozzle bodies
- Fits 1-1/2" round pipe
| Brand | CropCare |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T4 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | QJ11111/2 |
| Series | CropCare |
| Suitable For Use With | 25gal liquid applicator |