Features
Specifications
Nozzle Holder, Flat, 2 Hole, Series: CropCare
| Brand | CropCare |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T4 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 0.40" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | QJNHFLAT |
| Type | Flat, 2 Hole |
| Series | CropCare |