Features
Specifications
1/4" Female NPT x Quick TeeJet Double Swivel Nozzle Body
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T5 |
| Package Length (in) | 2.60" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | QJ8600214NYB |
| Type | Double Swivel Nozzle Body |
| Inlet Size | 1/4 in |
| Oulet Size | 2) Male Quick TeeJet |
| Material | Nylon |