Features
Specifications
Quantum Storage Systems Small Parts Organizer, Number of Drawers: 60, Drawer Material: Polypropylene, Drawer Color: Clear, Polypropylene, Black, 15 in L, 6-1/4 in W, 18-3/4 in H
- Heavy-duty reinforced construction
| Brand | Quantum Storage Systems |
|---|---|
| UPC | 651588076583 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 31, Section I6 |
| Package Length (in) | 19.00" |
| Package Width (in) | 8.40" |
| Package Height (in) | 9.60" |
| Manufacturer Part Number | PDC-60BK |
| Color | Black |
| Drawer Color | Clear |
| Drawer Material | Polypropylene |
| Length | 15 |
| Material | Polypropylene |
| Number of Drawers | 60 |
| Width | 6-1/4 |